Джек дуже часто думав про свого батька, якого за все своє життя жодного разу не бачив, а йому так цього хотілося. Цей хлопець не раз і не два приставав до матері, бажаючи дізнатися хоча б ім’я свого татка, далі він вже сам би як-небудь його відшукав, але мати постійно відмовлялася, кажучи, що не прийшов час. Крім того, вона не могла зрозуміти настільки сильного бажання сина познайомитися з батьком, адже цей чоловік зовсім нічого не зробив ні для неї, ні для Джека. Все ж Джек наполягав на своєму, в кінцевому підсумку у нього вийшло домогтися від матусі обіцянки розповісти йому всю правду в той день, коли йому виповниться 21 рік.

Але мати його обдурила в черговий раз, зате Джеку вдалося дізнатися ім’я тата від своєї подружки, але якщо він розраховував на те, що його батькові вдалося чогось досягти в житті, його надії не виправдалися. Мік — так звали батька героя — виявився продавцем травички, у якого колись був свій магазин в Амстердамі. Джек не став витрачати багато часу на збори, він тут же відправився в це місто, де тут же встиг познайомитися з симпатичною дівчиною. Пізніше він прийде до розважального закладу, де ще раз зустріне ту милашку, коли всі інші відмовляться йому допомагати шукати батька, вона змилостивиться над Джеком і вкаже йому напрямок. Герой насправді незабаром побачить Міка, але не зрозуміє, чому цей чоловік вибрав для себе таку роботу. Мік регулярно виступав перед п’яними глядачами, з’являючись їм в жіночому одязі, а як тільки він зрозуміє, що Джек — дійсно його син, він візьметься тікати від цього хлопчини.

Не мине багато часу, як Джек вражена ще більше незвичайного Амстердаму і його дивним жителям, а потім до нього виявлять інтерес місцеві бандити. Фільм Амстердам (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чі Леннокс, Уейн Леннокс
В ролях: Джонатан Рідвін, Шон Пауер, Елайн Пауелл, Ерік Лемпарт, Кеннет Коллар, Говард Маркс, Еліс Лоу, Біллі Бойд, Джевон Принц, Даніель Брент

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress