Фільм Анонімні фрілансери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчина не любить свою роботу. Ця робота їй так набридла, що вона в останні місяці до весілля вирішила піти з неї. Але коли стан людини, не стабільно, він на такій хвилі довго перебувати не буде. Тому, дівчина вирішує знайти для себе цікаву діяльність, яка була б корисна таким же дівчатам, що знаходяться в пошуку роботи. Вона знаходить групу однодумців, які також як і вона в пошуку роботи. За допомогою цієї команди, дівчина хоче створити технічний проект, за допомогою якого кожна людина в її країні, могла б успішним чином знайти роботу, а потім вже надалі працевлаштуватися.

Вийти, це зробити головної героїні? З якими проблемами доведеться зіткнутися, під час реалізації подібного нехитрого плану. Зовсім скоро, мрія буде виконана, а поставлені цілі досягнуті. Біллі ненавидить свою роботу і кидає її за кілька місяців до весілля. Фільм Анонімні фрілансери (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона знайомиться з групою жінок, які теж шукають роботу, і в результаті під час приготувань до весілля займається запуском нового технічного стартапу, який повинен допомогти жінкам в подібних ситуаціях знайти себе.

Режисер: Соня Себастьян
Актори: Олександра Біллінгс, Меган Кевена, Дженніфер Бартельс, Музам Маккар, Емі Шилз, Наташа Негованліс, Хевіланд Стіллвелл, Грейс Рекс


загрузка...