Фільм Арізона (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


2009 рік став для Кейсі досить проблемним часом унаслідок кризи. Це подія, по одному своєму назві вже відштовхує, але в даному випадку, криза захопив всю країну. У той рік, була проблема з фондом будівництва. Житло просто не з’являлося, оренда зростала до небес і люди, тисячами потрапляли на вулицю, без даху над головою. Власне Кессі в компанії своєї матері, опинилася в подібній ситуації. Будинок у них ще є, але судячи з усього це тимчасово, з причини стану справ. З усіх боків тиснуть борги, проблеми та обов’язки. Здавалося б у подібній ситуації неможливо знайти спокою. Тут власне доля і не дасть можливості для відпочинку.

Незабаром, Кейсі зустріне чергову біду на своєму шляху в особі ріелтера. Вона повинна була допомогти з житлом, але незабаром все зміниться в куди більш похмурий бік. Життя цієї людини, котитися по похилій з-за раптового випробування життя. Вона стала свідком вбивства і як часто буває відомо, свідки довго не живуть. Благо так герої не думають і заплутані в страшні справи, вони готові битися до кінця, щоб зберегти життя, спокій і власне житло.

Так, непростий день видався у героїнь, але вони, судячи з усього, не сумують, адже часом подібна пригода буває до абсурдного веселим. Фільм Арізона (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Уотсон
Актори: Елізабет Гілліс, Денні МакБрайд, Кейтлін Олсон, Розмарі Деуітт, Люк Вілсон, Девід Алан Грір, Тревіс Хаммер, Каллен Мосс, Джейд Каммерман, Одрі Уолтерс


загрузка...