У колі московських шахраїв чарівний аферист Саня був відомий завдяки таланту філігранно перевтілюватися в будь-якого персонажа. Одного разу майстер конспірації, ховаючись від бандитів, довгий час провів в заміському будинку пристарілих. Злившись з натовпом постояльців в образі жвавої і харизматичною Олександри Фішман, він у підсумку знайшов вірних друзів і завоював прихильність молодої медсестри Люби. Та історія закінчилася хеппі-ендом, проте прийшла черга нового маскараду. Столичний банк «Бородіно» несподівано оголошує про своє банкрутство. Рубенштейн їде забрати внесок, але отримує ввічливу відмову. На крадіжку накопичень скаржаться і літні товариші.

Що ж, Олександра Павлівна змусить його власника, безпринципного і нахабного олігарха Бородіна, пошкодувати про скоєне! Знову переодягнувшись в бабусю і організувавши ОЗУ, що є нічим іншим, як організованим Пенсійним угрупуванням, герой роздає вказівки своїй команді. Старики, заручившись підтримкою злодія-рецидивіста Зази, залишаються діяти на місцях.

Сама вікова «жінка» під виглядом няні відправляється в будинок ворога, щоб мстити йому з тилу. Товстосум прокляне день, коли образив їх дружну і винахідливу компанію! Фільм Бабуся легкої поведінки 2. Старі Месники (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марюс Вайсберг
В ролях: Олександр Ревва, Дмитро Нагієв, Михайло Галустян, Глюкоза, Роман Курцын, Марина Федунка, Євген Герчаков, Олена Валюшкина, Наталя Бардо, Марія Горбань

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress