Колись Мартін побоювався знайомитися з батьком коханої дівчини. Тоді зустріч пройшла зім’ято, але результат обох вразив. Чоловік з гіркотою усвідомив, що його дочка виросла, і відтепер буде знаходитися під захистом свого хлопця. Сам же хлопець зрозумів, що Галло — злісний і гордовитий чоловік, який не пробачить кривдника доньки. За свою кровиночку він знищить будь-кого, варто тільки тому з’явитися в поле його зору. Зовсім не очікував він побачити Галло на порозі розгромленого житла з вимогою пояснити, де його донька.

Мартін і радий допомогти, але з Джіні він давно розлучився і вдарився в запій, про що свідчить стан його невеликий квартирки. Його життя повільно і вірно котилася під укіс, якби не поява розлюченого чоловіка. Він вимагає негайно відшукати його дівчинку, якій може загрожувати небезпека. Зовсім недавно він спілкувався з дочкою, і вона ні словом не обмовилася про розрив, тоді як Мартін стверджує, що вони розлучилися вже давно. Залишається тільки відшукати дівчину, щоб пролити істину на цю темну історію. Мартіну належить швидко привести себе в порядок і згадати все місця, в яких Джіні любила бувати. Нічна пригода двох чоловіків на вулицях Лос-Анджелеса починається. У них в запасі всього одна ніч, а після дівчина може померти. Для Мартіна важливо дізнатися причини, за якими кохана дівчина його кинула. Так, нехай він дивакуватий музикант, нездатний забезпечити гідне існування сім’ї, але варто було почекати деякий час, щоб його справи пішли на краще. Замість цього Джіні воліла знайти іншого, навіть не поставивши до відома бойфренда.

Про розставанні він дізнався постфактум, але тепер підозрює, що дівчина зробила це не по своїй волі. Істина відкриється після того, як Джіні знайдеться, але в якому напрямку варто здійснювати пошуки? Фільм Бачили ніч (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гевін Вьесен
В ролях: Таран Кіллем, Мета Голдінг, Аналі Тіптон, Ребекка Дрісдейл, Стефані Аллен, Джон Дейлі, Дж.К. Сіммонс, Еміль Хірш, Крістен Шаал, Коннор Баррет

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress