Фільм Бакуман. (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У сюжеті фільму онлайн знаходиться мистецтво, яке пов’язане з японськими коміксами. Це манга. Якщо порівнювати європейські і японські комікси, тут присутні сильні відмінності. Техніка створення вимагає індивідуального підходу і певних умінь. Головний герой — Моритака Масиро. Ця людина є справжнім талантом, який любить малювати. Хлопець сильно любить власну однокласницю. Вона його муза — Міхо Адзуки. В особистому блокноті герой вирішує намалювати красиву дівчину. Як-то раз малюнок зауважує Акито Такагі, який навчається разом з Масиро. Акито серйозно здивувався такому мистецтву.

Тепер він повністю впевнений, що Мориката повинен виступати автором манги. Однак у закоханого в голові одні думки любові і почуття. Акито вдається знайти спосіб, щоб змусити героя створити мрію всього життя. Дівчина Адзуки хоче стати сейю і зайняти місце актриси, щоб озвучувати ролі. Моритаки недовго думаючи зізнається в любові. Однак Міхо прагне лише досягти своєї мети у житті.

Мосиро все-таки стає мангакой. У нього є власний кумир – його дядько, якому вдалося стати творцем манги. Які ще зміни чекають на життєвому шляху героя? Чи завоює він серце дами? Фільм Бакуман. (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Hitoshi Ohne
В ролях: Такеру Сато, Рюноске Камікі, Нана Комацу, Хірофумі Арай, Рірі Фуранки, Кента Киритани, Канкуро Кудо, Сарутоки Мінагава, Сета Сомэтани, Такаюкі Ямада


загрузка...