Головні герої Лона і Беннет не могли знайти спільну мову ще з першого класу школи. Тепер же вони підросли і складаються в гуртку, який проводить дебати. Вони запросто змогли стати головними, адже з ранніх років їм доводилося змагатися і сперечатися один з одним. Кожен з хлопців наполегливо доводив власну точку зору і ні коли не прислухався до слів, які говорив їх суперник. Кожен з них лише прагнув до перемоги і був готовий на все, щоб посісти перше місце. Одного разу вони все ж змушені стати однією командою, що відстояти свій гурток.

Виявилося, що директору сильно урізали бюджет і йому ні чого не залишалося, як закрити клуб дебатів. лона і Беннет абсолютно не раді майбутню перспективу, адже за гурток їм давали бали, які дуже потрібні для вступу в коледж. Чи не коли завзятим ворогам доводиться здружитися, щоб переконати рада школи, що їх клуб дуже важливий для всіх учнів. Вперше за всі роки герої прислухаються один до одного і на подив дуже швидко знаходять спільну мову. Щоб перемогти, хлопцям доведеться брати участь в міжнародних змаганнях, від яких і залежатиме їх подальша доля.

Богатенький Беннет починає спілкуватися зі звичайною дівчиною Лоной і зауважує, що насправді вона чарівна і мила. Їм слід забути всі минулі образи, адже від цього залежить їх подальше життя. Фільм Банка цукерок (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бен Шелтон
В ролях: Крістіна Хендрікс, Хелен Хант, Самі Гейл, Трейсі Боннер, Узо Адуба, Джейкоб Латімор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress