загрузка...


Життя головного героя останнім часом дещо ускладнилася. Адже його робота вимагає особливої ​​уваги, де одна помилка коштує життя. Він поліцейський і не простий, а під прикриттям. Він довго готував свою місію по впровадженню, мета якої, був видобуток інформації та визнання у одного дуже великого злочинця. Ось тільки тут розкриваються ще кілька проблем героя. Адже крім роботи, у нього є рідні і любляча дівчина. І саме в цей важливий момент всіх їх закортіло згадати про поліцейського. Кожен своїм обов’язком вважав нагадати, що вони переживають і в якійсь мірі турбуються за свого рідного і коханого.

Батько наприклад повний нерозуміння і зовсім хоче, що б син не займався настільки небезпечними справами, мовляв і хто інший зможе. А дівчина починає звинувачувати його в тому, що більшість свого часу він вважає за краще проводити в злочинних колах, а не з нею. Нехай це і цілком логічно, враховуючи обов’язки героя, звичайно ж все це явно не вчасно. Тепер замість вирішення однієї проблеми з лиходієм, він змушений вирішувати ще пару загроз, що нависли над ним.

Вся справа ускладнює той факт, що по суті, його не повинні пов’язати з минулим життям інакше буде біда, що здатна загрожувати його рідним. Фільм Батько поліцейського 2 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Еміль Годро
У ролях: Мішель Коте, Луї-Жозе Уд, Карін Ванасс, Патріс Робітейлл, Жюлі Лебретон, Хелен Буржуа Леклерк, Соня Вашон, Diane Lavallee, Ів Жак, Mariana Mazza

загрузка...