загрузка...


Гуляючи у дворі, частенько можна почути дитячі суперечки, де грають у пісочниці, малята намагаються з’ясувати, чий тато крутіший. Зрозуміло, для кожної дитини його тато видається справжнім супергероєм, здатною перевернути всесвіт. В дитячій уяві, батьки мають практично надприродними здібностями, тому сміливо вступають у двобій зі злочинцями, рятують потопаючих і витягують з вогню дітей. Природно, це лише плід дитячої уяви, і тато малюка може виявитися звичайним інженером, який більшу частину часу проводить за комп’ютером. Іноді ці дитячі суперечки переходять в абсолютно іншу площину.

Два випускника коледжу затіяли безглуздий спір про крутизну власних батьків. Дорослі діти настільки захопилися перерахуванням міфічних здібностей своїх батьків, що й самі почали всерйоз сприймати плоди розгулялася уяви. Можливо, суперечка завершився нічим, і опоненти залишилися при своїй думці, але чутки про це досягли вух одного з батьків. Фільм Батько року (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Папаша немолодий, але він твердо має намір довести свою крутість, почавши підготовку до поєдинку з батьком другого сперечальника. Ситуація починає виходити з-під контролю, і передбачити чим закінчиться суперечка неможливо.

Режисер: Тайлер Спіндел
Актори: Девід Спейд, Нат Факсон, Джої Брагг, Метт Шайвлі, Бріджит Мендлер, Білл Котткамп, Дін Вінтерс, Джаред Сендлер, Кевін Нілон, Аллен Коверт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress