Розпочалася поїздка досить добре і дійсно весело, а тому головні герої були впевнені, що далі буде тільки краще. Таку думку залишалося актуальним рівно до того моменту, як хлопці по дорозі зустріли банду байкерів, які виявилися налаштовані вкрай агресивно. Але незабаром друзям довелося зрозуміти, що це — тільки початок. Героями оповідань стають тридцятирічні чоловіки, що досягли успіху у всьому. Але раптом в їх житті з’являється дівчина Олександра і все повністю змінюється. Вона приїхала з Пермі з дитиною і влаштувалася на роботу в нічний клуб, в якому танцює гоу-гоу.

У цьому клуб приходить компанія нашої шістки, щоб відзначити День народження одного з хлопців. Під час цього святкування і сталася неприємна історія. Саша після цього відправляє свого дитини до матері і відправляється до своєї подруги Лері. Колись дівчата разом роботами танцівницями. Стрічка розповість нам про спокійному норвезькому лісі, у глибинах якого розмістилося стара будівля, це була закинута психіатрична лікарня. У його володіннях знаходиться тільки один двірник, який охороняє старий будиночок, щоб ніхто в нього не проник. Через деякий час на порозі будиночка виявляється група молодих чоловіків і повідомляють старого двірника про те, що за три дні повинні знести будівлю.

Старий працівник попереджає хлопців, що заходити в будівлю дуже небезпечно, але вони не слухають його, а тільки віджартовуються. Фільм Баха (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тоні Відал
Актори: Джейк Томас, Кріс Кину, Мішель Дешона, Арієн Манді, Зої Каррафас, Токто Абузар, Карісса Бусі, Діта Де Леон, Курт Фуллер, Ілля Хіменес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress