Фільм Бажання вголос (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Софі є школяркою, зараз вона знаходиться у випускному класі, дівчина задається питанням: як жити далі, і чим вона хоче займатися. І ось раптом несподівано дівчина дізнається про те, що їй у спадок дістається старий автомобіль бабусі. Дівчина ця новасть не дуже потішило, адже машина стара старезна, але коли Софі дізнається про те, що цей автомобіль володіє магічною силою, у героїні з’явився великий інтерес. Транспортний засіб, що їй дісталося у спадок таїть в собі безліч таємниць одна з яких полягає в тому, що автомобіль здатний виконувати бажання.

Їй повідали історію про те, що необхідно сісти в машину і подумати про щось заповітне і через деякий час це бажання здійсниться. Головна героїня фільму поставилася до цього скептично, але все ж вона вирішила колись перевірити чи дійсно машина виконує бажання. І ось напередодні дня всіх закоханих Софі сідає в машину і просить про те, щоб у день Святого Валентина коханий хлопець покликав на побачення. Фільм Бажання вголос (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина вже не сподівалася на те, що цій мрії судилося виповниться, як раптом бажання починає виконуватися. Софі була шокована, вона навіть уявити собі не могла, що насправді отримає те, про що так давно мріяла.

Режисер: Річчя Міллер
В ролях: Лексі Джованьоли, Келам Уорси, Дідріх Бадер, Ден Вилт, Джулія Даффі, Кетрін Альберс


загрузка...