Фільм Без фільтра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У рекламному агентстві предостатньо різноманітної роботи. Однак колеги дівчини Піі не поспішають «не розгинати спину», виконуючи посадові обов’язки. Адже м’яка за характером співробітниця завжди готова простягнути руку допомоги стражденним, що дозволяє хитрим фахівцям перекладати на плечі безхребетної подружки всі свої турботи. Але так не може тривати вічно. Навіть флегматичні особистості на певному етапі починають бунтувати. До чого призведе порив до свободи у цієї панянки? Чого чекати її оточенню, яке звикло сприймати даму в якості безкоштовного способу зробити свої справи?

Піа збирається отримати нервовий зрив: вона принижена своїм босом, ігнорується її чоловіком, вона не отримує ніякого поваги від свого пасинка, і її кращий друг не слухає її. У Піі страшна біль на грудях, і, спробувавши все, вона вирішує пройти лікування голковколюванням. Фільм Без фільтра (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Китайський акупунктуріст виявляє, що біль Піі викликана пригніченими почуттями. Застосовуючи багатовікову техніку, акупунктуріст видаляє фільтр Піа. Відтепер Піа скаже все, що думає. З усіма наслідками.

Режисер: Ніколас Лопес
В ролях: Пас Баскуньян, Антоніо Куэрча, Пауло Брунетті, Аріель Леві, Люсі Коминетти, Игнасия Алламанд


загрузка...