Фільм Без Ладена 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З першої частини цього комедійного фільму ми пам’ятаємо, що індійський хлопчик на ім’я Алі, зняв репортаж з людиною дуже схожий на терориста. Після цих зйомок у героя виникли величезні проблеми, адже всі спецслужби США стали розшукувати його. Друга частина комедії, продовжує історію, але тільки в цей раз її головними героями стануть два друга, яких агенти ФБР попросили зняти на відео смерть відомого Садама Хусейна. Герої погоджуються на цю операцію, адже за це їм обіцяють хороший гонорар, та й до того ж у них нарешті з’явиться справжня робота на уряд Штатів.

Ускладнюються пригоди героїв тим, що одна з відомих терористичних угруповань, паралельно з юними режисерами, знімає свою версію фільму, в якій Садам живий і неушкоджений. Більше того, він і досі продовжує свою терористичну діяльність. Чия ж, правда народу доведеться по душі. Щоб не дати хлопцям закінчити свій ролик.

Терористи відправляють на пошуки своїх кращих бойовиків, тепер хлопцям загрожує цілком реальна загроза життю. Фільм Без Ладена 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Абхішек Шарму
В ролях: Партх Акеркар, Крішна Бансал, Викрант Чатурведи, Іман Кроссон, Сугандха Гарг, Kunal Gupta, Noel Jacobson, Rohan Khatri, Сикандер Кхер, Birbal Khosla


загрузка...