Фільм Бладфест (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кілька років тому маленькому Даксу довелося пережити жахливу трагедію, пов’язану зі страшною загибеллю рідної мами. Нещасна жінка стала жертвою нападу кровожерного маніяка-вбивці. Пережиті в ранньому дитинстві переживання, що супроводжуються серйозним нервовим потрясінням, позначилися на формуванні характеру осиротілого хлопчика і визначили смаки у виборі захоплень. Досягнувши підліткового віку, хлопчина почав захоплюватися фільмами жахів, не пропускаючи ні один кіношедевр, створений в даному напрямку, що виходить на екрани. Таким незвичайним способом він намагався впоратися з психологічною дитячою травмою, яка не перестає про себе нагадувати.

З часом хлопець обзавівся друзями-однодумцями теж воліють отримувати заряд енергії при перегляді фільмів жахів під час демонстрації жахливих сцен. Одного разу хлопці дізнаються про організацію традиційного фестивалю Бладфест. Всупереч категоричним заборонам суворого батька, Дакс в супроводі кількох приятелів відправляється на масовий захід, присвячений культовим кінострічками. У приміщеннях для демонстрації кращих жахів останніх років зібралася неймовірна кількість хоррорів, які очікують отримати незабутні враження.

Саме це всім присутнім і забезпечили організатори фестивалю. Відвідувачів чекав жахливий сюрприз, підготовлений винахідливим автором. Фільм Бладфест (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Оуен Егертон
Актори: Роббі Кей, Сейшелл Гебріел, Джейкоб Баталон, Барбара Дункельман, Кріс Дабек, Ніколас Рутерфорд, Тейт Донован, Оуен Егертон, Rebecca Lynne Wagner


загрузка...