Фільм Блакитна ігуана (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Едді і Пів — шахраї, які все життя промишляли дрібним грабежем з-за чого і потрапили за ґрати. Проте їм пощастило і вони були достроково звільнені і тепер у хлопців з’явилася спроба змінити своє життя на краще. Вони влаштовуються на роботу в одне непримітне кафе в Нью-Йорку і проживають свої сірі будні, навіть не сподіваючись на те, що в якийсь момент в їх життя все дійсно зміниться на краще, і вони зможуть насолодитися своїм життям випробувавши колишні відчуття. Так проходили дні поки доля не вирішила піднести їм дивовижний подарунок і змусити подивитися на все по-іншому. Несподівано в їх кафе забрідає одна особа, яка відома своїми темними справами.

Вона вирішує запропонувати хлопцям взяти участь у захоплюючій справі, і вкрасти дуже відомий дорогоцінний камінь. Якщо все пройде гладко, то «блакитна ігуана» буде належати їм. Звичайно ж вони не можуть відмовитися від такої привабливої пропозиції і вирішують все кинути і тут же відправитися в шлях, по дорозі продумуючи план дій про те, як все пройде.

Однак що насправді буде чекати хлопців і справді вони зможуть роздобути цей всесвітньо відомий камінь, який може доставити їм не мало неприємностей? Фільм Блакитна ігуана (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хаді Хаджэйг
Актори: Сем Рокуелл, Бен Шварц, Аманда Донохью, Саймон Келлоу, Френсіс Барбер, Аль Уівер, Фібі Фокс, Пітер Фердінандо, Дженні Біді, Andre Flynn


загрузка...