Фільм Божевільна матуся (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Все йде на краще в житті Фанні … поки вона не виявить, що її улюблений дев’ятирічний син Артур, є козлом відпущення трьох хлопчиків з його школи. Фанні не залишить свого сина одного перед маленькими катами: вона надасть цим брудним дітям заміну їх кімнати. У самому центрі сюжету виявляється звичайнісінька жінка на ім’я Фанні. Скоро їй судилося стати справжнісінькою божевільною матусею і заступитися за свого сина Артура. Вся справа в тому, що Фанні дізналася, що в школі над її улюбленим синочком знущаються сильніші хлопці.

Жінка негайно йде до батьків тих хлопчаків, але ті навідріз відмовилися вірити її словам і вже тим більше робити якісь заходи. Тоді наша героїня вирішує взяти ситуацію в свої руки. Вона має намір самостійно поквитатися з кривдниками свого сина, адже за свої вчинки треба відповідати. Ніхто не зможе захистити свою дитину краще, ніж рідна мати. Тому коли Фанні дізнається, що її 9-річний син Артур є козлом відпущення серед своїх однокласників, вона встає за нього горою.

Батьки хуліганів ніяк не реагують на прохання Фанні приструнити своїх чад. Тоді жінка вирішує діяти самостійно за принципом око за око, зуб за зуб. Фільм Божевільна матуся (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фредерік Кірін
В ролях: Одрі Ламі, Флоран Пейр, Charlie Langendries, Мішель Моретті, Макс Бубліль, Джої Старр, Таня Гарбарскі, Kody, Martin Gillis, Igor van Dessel


загрузка...