В центрі історії стоять двоє дорослих людей, чоловік по імені Вірніше і його чудова дружина. У житті їх все добре і їх щаслива сім’я живе вже багато років в світі і розумінні. Більше того, вони обдаровані чотирма добрими доньками і на щастя для дорослих батьків, піклуватися про трьох з них вже не потрібно, адже ті вийшли заміж і починають своє сімейне життя. Ось тільки вибір чоловіків, з точки зору батьків був у дівчат не самий вдалий. Вони корінні француженки вибрали собі в супутники китайця, араба і єврея. Але тут вони сперечатися не стали, все ж це особиста справа кожної з них і якщо любов є, то нехай так і буде.

Всі свої надії батьки сімейства складають на четверту доньку, що обіцяє познайомити зі своїм нареченим. Здавалося б, вже в 4-й раз повинно статися чудо і чоловік буде хоча б з Франції, от тільки тут донька їх здивувала ще більше попередніх. В чоловіки собі вона вибрала чорношкірого хлопця. Звичайно ж, знову все пішло не так і підключилося упереджена думка про неправильному виборі. І навіть очевидне щастя дочки не допомагає зрозуміти, що вибір правильний. Фільм Божевільна весілля (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але знайомство тільки почалося, і воно піднесе дорослої подружжю Вернея багато сюрпризів. Рано чи пізно, погляди людей можуть змінитися і саме цей наречений їх дочки, покаже дорослим людям, що все куди краще, ніж здавалося.

Режисер: Філіп де Шоврон
В ролях: Крістіан Клавье, Шанталь Лобі, Ері Абиттан, Міді Садун, Фредерік Шо, Нум Дьявара, Фредерік Бель, Джулія Пьятон, Емілі Кан, Елоді Фонтан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress