Фільм Брат або шлюб 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Айдар беззавітно закоханий в красуню Гаухар, що відповідає взаємністю чарівному хлопцю. Їх романтичні взаємини завершилися красивим весіллям, що стала прекрасним початком для створення щасливого сімейства. Недавні непорозуміння, пов’язані з безперервними конфліктами з братами дружини, нарешті, вирішилися благополучно. Родичі прийшли до компромісу і знайшли способи мирного співіснування. Життя молодят потроху налагоджувалося, вони намагалися поступово реалізовувати спільні мрії, не упускаючи можливості втілити і деякі суто особисті бажання.

Нещодавня звістка про вагітність Гаухар стало черговим радісним сюрпризом для всієї рідні, яка бажає майбутнім батькам благополучного появи малюка. Однак підступна доля крім приємних моментів вирішила підкинути чергові випробування молодому главі сімейства. У хлопця виявляється наявність рідкісного захворювання, що полягає в прояві симптомів аналогічних вагітним жінкам. Фільм Брат або шлюб 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Шокованому подіями непорозуміннями чоловікові доводиться виплутуватися з непростих обставин. Його очікують забавні пригоди, що вимагають великої спритності і кмітливості.

Режисер: Алішер Утев
В ролях: Куралай Анарбекова, Даурен Сергазин, Тауекел Муслім, Мурат Бисенбин, Абунасыр Сєріков, Бауыржан Каптагай, Чингіз Капин, Азамат Уланів


загрузка...