«Брати Грімм» — це фільм, який змусить телеглядача по-новому поглянути на всі улюблені казки даних авторів. Не багато знають, що оригінальні казки братів Грімм були скоріше схожі на страшилки, ніж на всім звичні їх інтерпретації. У самому фільмі надана версія того, що ідеї для своїх оповідань вони брали з особистого досвіду. Тобто все, про що читають діти, було насправді. Тільки в більш кровожерливого варіанті. Так двоє братів в надії отримати новий матеріал для своїх книг і просто заробити прибувають в невелике поселення, що межує з дрімучим лісом.

Там їм розповіли безліч неймовірних історій, в які складно повірити. Однак, переконатися у всьому їм випало на власних шкурах. З-за свого таланту всі прикрашати і фокуснічать вони вирушили у той самий зловісний ліс, щоб врятувати викрадену злий графинею дівчину. Насправді, брати просто до кінця не могли повірити, що все, розказане місцевими жителями, існує в реальності. Фільм Брати Грімм (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проте, вони вже прийняли рішення про рятувальної операції і міняти його не збиралися, навіть незважаючи на смертельну небезпеку. Чи вдасться їм вижити самим і врятувати прекрасну дівчину?

Режисер: Террі Гілліам
В ролях: Метт Деймон, Хіт Леджер, Ліна Хіді, Петер Стормаре, Моніка Беллуччі, Джонатан Прайс, Макензі Крук, Ганна Руст, Маріка Сара Прохазкова, Річард Райдингс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress