загрузка...


У США практично в кожному університеті існує безліч братств, куди входять різні студенти. Як правило, воно засноване на певних інтересах і способі життя. Чарлі Мартін — молодий хлопець, який вчиться в коледжі. Після одного не надто приємного випадку з феєрверками під час чергового збору «братів» керівництво навчального закладу вирішило закрити братство. І ось після того інциденту минуло вже три роки, але рана все ще свіжа.

Однак саме зараз Чарлі і та невелика частина його побратимів, яка не покинула суспільство, вирішили повернути колишню велич своєї обителі. А для цього вони поставили собі за мету: набрати нових студентів, які зможуть відродити братство і показати, що воно має право на існування. Але найскладніше — це навіть не зібрати групу, а довести всім, що той інцидент був одиничним і таке більше не повториться. Головне зробити все максимально переконливо, адже іншого шансу може більше не бути. Фільм Братство (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи вдасться тієї маленької вірної групі студентів відновити найдорожче, що було у них під час студентського життя — їх братство? Чи зможе свіжа кров повернути колишню велич, яке було втрачено через одну помилку?

Режисер: Уоррен П. Сонода
В ролях: Том Грін, Нік Бейтман, Джастін Ділі, Ребекка Далтон, Джемі Джонстон, Енн Пирву, Алекс Хаус, Дженніфер Круковскі, Олександр Конті, Джон МакЛарен

загрузка...