Фільм Братство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як просто організувати веселу вечірку? Герої стрічки порахували отриманий замовлення на організацію паті щасливим квитком. Вони, здавалося б, продумали все до дрібниць: заводну музику, чарівних дівчат, море алкоголю і неймовірно барвистий феєрверк. Але… не все так гладко, як здавалося на початку. Китайська піротехніка дає збій, а гарячі залишки феєрверку пошкоджують поруч стоять машини і будівлі. Щоб компенсувати збитки, Чарлі Мартіну і його друзям по Братству довелося закласти будинок батьків. Проходить три роки, починається навчальний рік, а разом з яких починається кампанія за вступ до Братства.

Чарлі раніше сповнений провини за скоєне кілька років тому, адже йому ще необхідно повернути дім свого батька. Йому важко переступити поріг рідного дому, що вдається зробити тільки після значної дози алкоголю. Разом з іншими його учасниками герой влаштовував пишні вечірки, де текли ріки алкоголю, лунала гучна музика, танцювали красиві дівчата, можна було з кимось з них познайомитися і завести короткий, але дуже пристрасний роман.

Хлопці відривалися на таких заходах по повній програмі, бо на ранок у багатьох боліла голова і траплялися провали в пам’яті. Фільм Братство (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Філіп
В ролях: Денні Трехо, Річард Рейд, Рейчел Рисен, Локлін Манро, Роберт Неппер, Беверлі Д’анджело, Хана Мей Чи


загрузка...