У деяких людей у крові присутній дар і тяга до авантюризму і пригод, завдяки цьому він схильні вплутуватися у величезні неприємності, що погіршують їх становище. Сімейство Фоксов з трилера «Британці йдуть!», як раз відноситься саме до такої категорії людей, які не здатні всидіти на місці. Подружжя Гарріет і Пітер мають погану славу не заповзятливих і абсолютно невдачливих партнерів, постійно ввязывающихся в сумнівні підприємства. Доля звела цих двох невдах, які не можуть провернути ні однієї угоди без проблем, тому пропалюють своє життя в запалі шахрайського авантюризму.

Вважаючи себе неперевершеними підприємцями, вони постійно нариваються на неприємності, але вірять у свій зоряний час, який ще не прийшов, тому очікують радикальних змін на краще. А поки вони нудяться в пристрасному очікуванні, їхні фінансові справи заходять у глухий кут і бідолахам романтикам не вистачає коштів заплатити за житло. Притиснуті виселенням, подружжя вирішуються взяти в борг у кримінального авторитета, славиться особливою жадібністю і жорстокістю. Цей багатенький бос любить підводити наївних шахраїв під боргові зобов’язання, включаючи лічильник за несвоєчасну виплату позик. Тому коли Фокси вирішуються зв’язатися з наркобароном, то вже точно не думаючи головою, а просто виконуючи відверту необачну дурість, небезпечну смертельними наслідками.

Ніколи не замислюючись про день завтрашній, вони звикли радіти краси нового дня, який тепер не приносить особливої радості. Фільм Британці йдуть! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Оклі
Актори: Ешлі Вільямс, Меггі Кью, Тім Рот, Стівен Фрай, Мелісса Сью Андерсон, Кріспін Гловер, Еліс Ів, Ума Турман, Паркер Поузі, Софія Вергара

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress