загрузка...


Головного героя комедійної мелодрами «Бродяги» онлайн звуть Денні. Незважаючи на свій юний вік, Денні шеф-кухар, причому вельми талановитий. Але, маючи невірне й не завжди врівноважений характер, йому не вдається показати свою майстерність там, де хотілося б. Раніше він працював в одному великому і популярному ресторані, але був звільнений звідти через недомовок з керівництвом. Тепер він працює в малопривабливі кафе.

Живе хлопець з матір’ю і своїм братом, щоб мати окрему житлоплощу поки у нього немає можливості. Денні доводиться виконати доручення за свого брата. Нічого важкого в цій роботі не було, йому необхідно змінитися сумками з однією людиною, і доставити за вказаною адресою. Так як нічого складного він не бачить і тому легко погоджується. Але хлопець навіть і припустити не міг, у що вляпається. Еллі, за завданням свого шефа повинна була допомогти хлопцю, на ім’я Денні довезти валізу до потрібного місця. Фільм Бродяги (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ця на перший погляд проста робота ускладнюється тим, що Денні випадково переплутав сумки і тепер хлопці опиняються в небезпеці. Герої відправляються виправляти свою помилку, адже інакше їх майбутнього прийде кінець.

Режисер: Адам Леон
В ролях: Каллум Тернер, Грейс Ван Паттен, Michael Mlekicki, Майк Бирбиглия, Маргарет Колін, Луїс Канселми, Рейчел Зейгер-Хааг, Dane Martinez, Эсэния Хіменес, Tarina Milo

загрузка...