Фільм Броненосець (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий, відрізняється досить активним характером і оптимістичним характером чоловік Сільверіо трудиться звичайним таксистом. Він давно мріє опинитися на території Сполучених Штатів. Головний герой фільму, називається «Броненосець» 2010, наважується на неймовірно ризикована, авантюрне підприємство. Перетворює він власний, старенький, побачив чимало на своєму віку, автомобіль, на якому таксував все це час, невеликий, грунтовний пліт. Саме на ньому він вирішує вплав дістатися до берегів Майамі, приваблюють своїми чарівними пейзажами і нової, безхмарним життям.

Сільверіо на Батьківщині тим і прославився, що постійно штовхав всілякі полум’яні промови. Вони не мали особливо успіху у громадськості. Більш того, більшість з них не відрізнялися навіть якимось глибоким змістом. Було все швидше звичайним, нічим не примітним марнослів’ям. Однак колишній таксист неймовірно впевнений в власних можливостях. Він збирається вразити американський уряд власним глубокомыслием і полум’яністю промов.

Чоловік розраховує переконати владу, що йому необхідно політичний притулок. Тільки волею долі, а також з-за примх попутного вітру, опинився він на Кубі. Фільм Броненосець (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Альваро Куриэль
В ролях: Маріус Бігай, Сільверіо Паласіос, Камілль Натта, Сальвадор Санчес, Лаура де ла Вус, Енріке Моліна


загрузка...