Фільм Будь чоловіком (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В описі даної стрічки лежить історія про дружбу трьох хлопців. Головні герої з раннього дитинства знайомі. Вони завжди були скрізь разом. Рауль, Сантьяго і Едуардо здавалися близькими один одному людьми, але насправді кожен з них таїть в собі якісь таємниці і секрети. Один з друзів є справжнім гомофобом. Інші два героя і зовсім — геї. Кожен день героїв наповнений новими труднощами і проблемами, з-за яких все складніше стає приховувати правду. Як виявилося, зберігати свої секрети не так просто, як на перший погляд здається. Життя перевертається з ніг на голову.

Молоді герої переосмислять свої вчинки і почнуть вживати будь-які дії тільки б змінити подальше майбутнє. Через деякий час гомофоб почне визнавати свої помилки. Він раніше постійно засуджував чуже життя і особистісні відносини. Інші друзі — геї, так само розуміють свої помилки. Головні герої хочуть у всьому зізнатися, після чого їм має стати набагато легше і комфортніше існувати на цій землі. Фільм Будь чоловіком (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але щоб змінити свою долю, кожному з друзів доведеться добре постаратися. Якими методами будуть діяти герої? Вийде у них вдосконалити власне життя? Чи зможуть кращі друзі знову возз’єднатися?

Режисер: Ніколас Лопес
Актори: Маурісіо Охман, Альфонсо Досалі, Умберто Бусто, Айслінн Дербес, Ігнасіо алламанда, Аріель Леві, Луїс Пабло Роман, Елізабет Гінді, Аарон Барнс, Артуро Васкез


загрузка...