У житті досить часто відбувається те, що назавжди змушує задуматися кожного про те, що відбувається. Не завжди такі роздуми бувають приємними, але ж іншого способу всі роз’яснити просто не залишається. Рауль, Сантьяго і Едуардо друзі дитинства. З ранніх років вони весь час знаходяться разом. Постійні неприємності, незрозумілі історії та цікаві події все більше пов’язують їх разом. Щоб не траплялося, троє друзів все роблять разом, ходять в спортзал, приймають разом душ і обговорюють жінок. Здається, ніби все йде так, як і повинно бути, що життя і далі буде у них прекрасна.

Але, один випадок назавжди змінює все в житті цих людей. Трапляється, все тоді, коли Сантьяго розкриває страшну правду. Виявляється, що жінки його ніколи не цікавили, і що йому так сильно подобаються чоловіки. Тепер дружба більше не може бути такою, якою вона була раніше. А все тому, що тепер ніхто навіть не уявляє собі, як же тепер потрібно себе вести. Насправді впоратися зовсім не так і просто. Кожен повинен буде починаючи з цього моменту приймати рішення, які стануть дуже важливими.

Чи зможе така міцна до цього дружба пройти через всі труднощі і залишитися такою ж сильною? У будь-якому випадку тільки час зможе показати. Фільм Будь мужиком (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніколас Лопес
В ролях: Айслинн Дербес, Игнасия Алламанд, Маурісіо Охман, Аріель Леві, Умберто Бусто, Альфонсо Досаль, Луїс Пабло Роман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress