Фільм Будинок догори дном (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Антуан вважається в рідному місті невиправним холостяком, воліють не обтяжувати себе зайвими зобов’язаннями. Він у власній переконаний чарівності і здатності зачарувати будь-яку, вподобану жінку без додаткових зусиль. Молоді особи дійсно проявляли гострий інтерес до привабливого хлопця, приділяючи йому масу уваги. Для набуття знайомств з черговими партнерками ловелас регулярно відвідує багатолюдні вечірки та інші масові, розважальні заходи. Він свободою насолоджується і сталим життєвим укладом, який його за всіма параметрами влаштовує, тому не збирається будь-яких істотних вносити змін в благополучну повсякденність.

Проживає чоловік в просторій квартирі, знятої на двох з давнім товаришем Томасом, з яким встановлені прекрасні взаємини. Нещодавно друг повідомив несподівану новину, що провокує виникнення цілого ряду істотних змін. Він збирається надовго виїхати з країни, оселитися маючи намір в Лос-Анджелесі. Тепер Антуану потрібно знайти іншого співмешканця, оскільки поодинці оплачувати велику квартиру дуже накладно. Фільм Будинок догори дном (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В результаті знаходиться нова сусідка-чарівна, блакитноока Жанна, що володіє чудовими зовнішніми даними. Однак у чарівної жінки є один недолік, що полягає в наявності дітей, які природно в приміщення заселяються разом з матір’ю.

Режисер: Еммануель Жилибер
В ролях: Арно Дюкре, Луїз Бургуан, Тимео Болланд, Саскія де Мелу Диллэ, Лорен Ферраро, Мікаель Коен, Колетт Крафф, Ерве Маськелье, Робі Шинаси, Джоана Прейсс


загрузка...