У фільмі Будинок іграшок Пі-ві (2016) глядачі знову зустрінуться з давно улюбленим персонажем. Чарівний Герман, ніколи не сумує і в будь-якій ситуації здатний відшукати позитивні сторони, готовий до нових, незабутніх пригод. Він також мешкає у власному, симпатичному будиночку, розташованому в червоній містечку. Все тече в його житті раніше, і здається, ніщо не віщує змін. Однак попереду у нього зустріч з таємничим незнайомцем. Саме з-за нього Герман змушений відправитися в захоплююче, непередбачуване подорож. Буквально з перших хвилин він стає учасником неймовірних подій.

Всюди його чекають нові, цікаві знайомства, маса комічних, нелепейших ситуацій. Спочатку йому доведеться стати свідком при пограбуванні найбільшого банку, а можливо навіть прийняти в цій операції найактивнішу участь. Потім можна відправитися в гості до веселого, ніколи не унывающему фермеру. Тут Герман познайомиться з величезним, але досить оригінальним сімейством. Фільм Будинок іграшок Пі-ві (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чимало дивного належить відзначити Пі-Ві, поки гостюватиме у добродушного, привітного фермера. Проте затримуватись він не збирається. Попереду ще безліч цікавих знайомств і досить дивних зустрічей.

Режисер: Джон Лі
В ролях: Пол Рубенс, Джордан Блек, Даг Кокс, Брайан Палермо, Лінда Портер, Моніка Хоран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress