загрузка...


Швейцарія охоплена великим ажіотажем перед майбутніми виборами. Передвиборча кампанія в самому розпалі, претенденти докладають масу зусиль, щоб завоювати симпатії потенційних виборців. На тлі подій державного масштабу в житті двох незнайомих раніше людей, що належать до різних соціальних верств, що мають різне віросповідання і навіть протилежну статеву приналежність, відбувається неймовірне, містичне пригода, вносить звичне існування непередбачувані зміни. Їм приходить займатися вирішенням проблеми, природу якої неможливо усвідомити остаточно.

Молодий швейцарець, який є правим популістом, активно в політичних бере участь події країни, просуваючи власні ідеї серед громадськості. Тиха курдська мусульманка, намагається вирішити проблеми, з пошуком пов’язані надійного укриття. Щось дивне трапляється, і відбувається обмін тілами між цими людьми. Інцидент шокує обох, неможливо швидко адаптуватися до існування в чужому образі. Фільм Бумеранг (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Доводиться пристосовуватися до незнайомих відчуттів, одночасно намагаючись в тому, що трапилося розібратися, щоб знайти спосіб повернутися до колишнього існування.

Режисер: Ніколь Берже
В ролях: Payam Isa, Девід Камменос, Doris Itig, Анна П’єр, Гаспар Беш, Марлен Салдана, Тьєррі Мері, Guillaume Kerbusch, Mina Ghassabi

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress