Фільм Бур’яни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сирота Ваель виріс на вулицях, наданий сам собі. Колись у нього була сім’я, батьківщина, на яку прийшли вороги, розстрілюючи мирних жителів, не жаліючи дітей. Маленькому хлопчику вдалося сховатися від військових під ліжком і тихо лежати, поки вони не підуть. Тепер він живе у Франції і промишляє дрібними крадіжками-всім тим, чому навчила хлопчини його прийомна мати. Літня жінка і сама бере участь у шахрайстві, розігруючи перед довірливими перехожими цілі вистави, а потім збагачуючись за рахунок чужих покупок.

Пенсії Монік не вистачає маленькій родині на гідне прожиток, а у Ваеля немає пристойної роботи. Зате у хлопця є кмітливість, море чарівності і спритність, з якою він знайомиться з заможними, молодими дамочками, клюють на його хитрі хитрощі. Фільм Бур’яни (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу Монік зустріла свого старого знайомого Віктора, з яким не бачилася з молодості. Дізнавшись, як заробляють на життя герої, літній чоловік запропонував Ваелю потрудитися в його соціальній організації допомоги важким підліткам.

Режисер: Керон
В ролях: Керон, Катрін Деньов, Андре Дюссолье, Луїзон Бливе, Adil Dehbi, Hakou Benosmane, Youssouf Wague, Ouassima Zrouki, Joseph Jovanovic, Leila Boumedjane


загрузка...