Ярослав – людина націоналістичних переконань, тому іноземці, м’яко кажучи, недолюблюють його, він для них неприємний елемент. Так сталося що Ярослав, будучи в розлютованому стані вбив кавказького хлопця Нуріка. Спочатку зав’язалася бійка , в якій програв Нурік , в результаті чого загинув. Після смерті він відкрив для себе дуже цікаву місію. Справа в тому, що він стає ангелом охоронцем свого вбивці. По суті, таку ситуацію навіть уявити собі складно. Ну раз таке сталося, значить це неспроста. Дана подія має якось вплинути на героїв. Насправді їм відведено п’ять днів для того, щоб переосмислити своє життя.

Треба зазначити, що це короткий відрізок часу, за який вони повинні зрозуміти один одного. Ярослав повинен зрозуміти і осмислити, що ксенофобія це не його прерогатива. У підсумку він все-таки розуміє, що потрібно жити по справедливості, і любити людей, незважаючи на їх національну приналежність. Нурік в свою чергу прагне до того, щоб стати відповідальним і сімейною людиною. Фільм Ч/Б (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він повинен для себе з’ясувати, що сімейні цінності в його житті повинні бути понад усе. Роль ангела хоронителя йому випала для того щоб він міг стати більш серйозним і надійним людиною.

Режисер: Євген Шелякін
В ролях: Олексій Чадов, Мераб Нінідзе, Сергій Маковецький, Гурам Баблішвілі, Бесо Гатаев, Кахи Кавсадзе, Катерина Реднікова, Марія Андрєєва, Марія Звонарьова, Андрій Руденський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress