загрузка...


Дія у фільмі відбувається в дев’ятнадцятому столітті, при російській імператора Миколи I. Чоловічий монастир поповнюється ще одним послушником. Цей Іван здається настоятелю дуже підозрілим, адже він вміє творити чудеса невідомої природи. А як відомо в той час все неординарне завжди лякало людей і швидше вважалося чаклунством і магією. Настоятеля долають сумніви, що цей дар має якусь божественну силу. І він виявляється повністю прав.

Насправді, монах Іван долаємо бісом, який просить називати себе — Легіон. Це темні сили, які починають спокушати Івана. Слабкий духом людина, піддається спокусі. Заради того, щоб мати можливість побувати на Святій землі, він готовий продати свою душу і поклонитися бісу. Легіон переносить його до Єрусалиму, здійснюючи подорож по повітрю. Він робить це не дивлячись навіть на те, що насилу переносить своє перебування на Святій землі, тим більше бісам там годі було бувати. Фільм Чернець та біс (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Побачивши, як на місцевому ринку торгують підробленими реліквіями, у вигляді тернових вінків і цвяхів з хреста, видаючи їх за дійсні святині, Іван не зміг стриматися. Він став громити все навколо, після чого був побитий розлюченими продавцями.

Режисер: Микола Досталь
Актори: Тимофій Трибунцев, Георгій Фетисов, Борис Каморзін, Роман Мадянов, Микита Тарасов, Сергій Барковський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress