Фільм Чого хочуть чоловіки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Карл – немолодий, успішний підприємець, який добився в професійній діяльності значних результатів, забезпечивши собі благополучне існування, позбавлене фінансових проблем. Харизматичного, багатого холостяка бажають отримати в якості потенційного супутника численні мисливиці за товстими гаманцями. Чоловік прихильно приймає знаки уваги, заводить короткочасні романи без зобов’язань, не бажаючи обтяжувати себе сімейними турботами. Він відноситься поверхнево до увивающимся навколо жінок, не сприймаючи їх всерйоз, не рахуючись з проявляються почуттями.

Одного разу з Карлом відбувається неймовірна історія. Прокинувшись черговим, звичайним вранці, він з жахом виявив, що незрозумілим чином поміщений в жіноче тіло. Поступово знаходячи здатність міркувати розсудливо, чоловік переконується в реальності того, що відбувається непорозуміння. Тепер йому потрібно звикнути до шокуючих обставин, перейнятися жіночими проблемами, зрозумівши сутність цих дивних створінь. Фільм Чого хочуть чоловіки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб повернутися до чоловічого вигляду, йому необхідно пройти низку випробувань, підготовлених підступною долею, яка вирішила жорстоко пожартувати над зарозумілим холостяком.

Режисер: Рудольф Гавлик
Актори: Анна Полівкова, Іржі Лангмайер, Тетяна Паугофова, Сара Сандева, Матей Гадек


загрузка...