загрузка...


Події фільму «Чого хочуть чоловіки» відбуваються в заміському будинку, де проживають жінка з прийомним сином. Сюди вони приїхали на вихідні і думали, що це цілком безпечне місце так як дол оснащений сучасними видами сигналізації і відео спостереження, але виявилося, що це зовсім не так. В їх життєвий простір вторгаються троє витончених бандита, на початку вони подумали, що це просто банальне пограбування, і злодії, взявши те що їх цікавить просто втечуть, залишивши їх у спокої. Однак такого не сталося, і жінка з сином зрозуміли, їм доведеться дуже туго і позбудеться злодіїв не вдасться.

Перешкодити злочинцям власники будинку не в змозі і надія тільки на сучасну електронну систему охорони, встановлену в цьому заміському житлі. Службовець знаходиться на іншому кінці дроту єдина надія заручників. Поки він може тільки давати поради як себе вести з бандитами, пропонуючи тягнути час поки до них не приспіє допомогу. Фільм Чого хочуть чоловіки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Питання тут лише в тому, чи зможуть вони вижити до приходу допомоги, це глядач зможе дізнатися, подивившись фільм онлайн в HD якості, а поки цій родині треба розраховувати тільки на свої сили і поради співробітника служби охорони знаходиться на зв’язку з ними.

Режисер: Адам Шенкман
Актори: Тараджі П. Хенсон, Крістен Ледлоу, Джош Бренер, Келлан Латс, Джастін Альварез, Кріс Вітаск, Макс Грінфілд, Пол Брайан Джонсон, Брайан Босворт, Каусар Мохаммед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress