Фільм Чортова бабуся (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На сьогоднішній день вже нікого не здивує використання людьми нецензурних слів і виразів. Кожен день ми чуємо багато матів, лайки і лихослів’я. Багато країни воюють з таким недоліком суспільства штрафами чи соціальною рекламою. Якісь держави ігнорують нецензурну лайку, а для кого-то це прийнятна річ. Але Корея здивувала всіх своїм підходом до такої неприємної звичкою. Справа в тому, що в країні існує маса ток-шоу, де головна мета конкурсантів — перематерить противника. Причому, до вибору учасників для шоу, журі підходить вкрай серйозно.

Між претендентами проводиться не маленький конкурс, з якого вибираються лише володарі могутнього словникового запасу, як літературною, так і нецензурної лексики. Зазвичай інтерес до таких програм виявляють молодь і підлітки, але одного разу все змінилося. А змінилося тому, що на шоу з’явилася бабуся — божий одуванчик. Спочатку журі навіть не могла уявити, що ця мила жінка здатна промовити хоч одне лайка.

Але героїні вдається перевернути уявлення всіх смотрящих про скромних і милих пенсіонерів. Чи зможе хоч хто-небудь перемогти літню даму у використанні нецензурної лайки? Фільм Чортова бабуся (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Щин Хан-сіль
В ролях: Кім З-мі, Чон Ман-щик, Чон І-ран, Джон-ин, Кім Джон-тхе, Кіль Хе-ен, Лі Син-джун, Ю Сун-ун


загрузка...