загрузка...


Одед, керівник відділу великої фірми, намагаючись уникнути насмішок і справити враження на боса, розповідає йому про те, що займається кайтсерфінгом на «дикому», нікому не відомому узбережжі Червоного моря на Синаї, хоча ніколи там не був і кайтсерфінгом не займався. Його бос, Моті, генеральний директор фірми, мільйонер і любитель гострих відчуттів, моментально вирішує на наступний же день відправитися на це Сінайське узбережжі разом з Одедом і ще двома керівниками відділів, ігноруючи попередження про терористичну загрозу. Розуміючи, що буде викритий, Одед всіма силами намагається перешкодити поїздці.

Але безуспішно. Коли ж четвірка перетинає єгипетський кордон, їх подорож перетворюється в пекло. Одед готовий на все, щоб підняти власний авторитет в очах колег і шефа. Працюючи керівником одного з відділів, чоловік іноді стає об’єктом насмішок. Його думка на нарадах ніхто не слухає, вважаючи, що він просто не компетентний у багатьох питаннях.

Щоб досягти успіху і заслужити повагу у начальника, Одед йде на обман. Герой знає, що Моті та його найближчі помічники люблять екстремальні захоплення. Фільм Чотири на чотири (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шай Канот
В ролях: Ошри Коен, Роні Далуми, Аві Дангур, Шломи Саранга, Шломи Коріат, Наомі Левів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress