загрузка...


Що таке «Чумацький шлях»? Це історія про те, що ніколи не потрібно поспішати з необачними рішеннями, а Новорічна казка може статися в житті будь-якої людини. Наприклад, в житті Андрія і Ганни, молодої подружньої пари, чия сім’я перебуває на межі розлучення, хоч ніхто і не вимовляє цього слова вголос. Чоловік і жінка практично впевнені, що їм необхідно розійтися. Андрій відлетів до Москви, Анна і діти залишилися в Іркутську, і, здавалося б, їх більше нічого вже й не пов’язує.

Якщо дивитися фільм «Чумацький шлях» онлайн, то глядач дізнається, що в Новий Рік Андрій вирішує все ж повернутися додому, до сім’ї і провести його з тієї, що подарувала йому дітей, та й з самими дітьми теж. Всі разом вони їдуть відпочивати на острів Ольхон, і в процесі поїздки чи діти підштовхують батьків до розуміння, що вони не повинні кидати один одного, то чи сама доля натякає, що це рішення було необачним і нерозумним.

У будь-якому випадку, чим більше часу вони проводять разом, тим більше розуміють, що не повинні подавати на розлучення, а всі проблеми можна вирішити менш радикальними методами. Фільм Чумацький шлях (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анна Матісона
Актори: Сергій Безруков, Марина Александрова, Володимир Меньшов, Анастасія Безрукова, Петро Терещенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress