Фільм Чумова п’ятниця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Між поколіннями батьків і дітей завжди йде неоголошена війна. Старші, забуваючи про те, якими самі були в дні своєї молодості, пред’являють до молодшим високі вимоги і безцеремонно втручаються в їх особисте життя. Дітям не лишається нічого іншого, як відстоювати свої інтереси і незалежність. У них і дорослих безустанно відбуваються конфлікти, а іноді для примирення потрібне навіть втручання вищих сил. Енн та її мама не ладнають один з одним вже багато років. Тесс – психотерапевт, вона успішно справляється з проблемами своїх пацієнтів, а до дорослої дочки так і не зуміла знайти вірний підхід.

Дамі не подобається спосіб життя, який веде Енн, її захоплення рок-музикою здається марною тратою часу, а вибір друзів теж залишає бажати кращого. Рідкісний день проходить без сварки між цими двома. Одного разу мати і дочка, обедавшие в китайському ресторанчику, затіяли чергову сварку, і цього стала свідком господиня закладу. Маючи незвичайні здібності, вона вирішила допомогти гостям помиритися, але вибрала для цього досить оригінальний спосіб.

Коли настав ранок, з’ясувалося, що Енн з матір’ю помінялися тілами. Опинившись у такій пікантній ситуації, вони зможуть усвідомити свої помилки. Фільм Чумова п’ятниця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Карр
В ролях: Козі Цуельсдорфф, Хейді Бликенстафф, Ріккі Хе, Кахюн Кім, Алекс Десерт, Джейсон Майбаум


загрузка...