Саймон є учнем місцевої школи. Головним захопленням башковитого хлопця є програмування. Так що весь вільний час він проводить за комп’ютером, від якого юнака неможливо відірвати. Можливо, саме тому молода людина відчуває серйозні проблеми при спілкуванні з протилежною підлогою. Одного разу, роздратований черговою невдачею на любовному фронті, головний герой вирішує створити додаток для iPhone у вигляді сексапільної дівчини. Після довгих зусиль йому вдається досягти поставленої мети. Віртуальна подружка радує око і серце геніального програміста.

От тільки через кілька днів ситуація виходить з-під контролю. З якоїсь причини додаток для телефону перетворюється в справжню дівчину з плоті і крові. Саймон чимало здивований таким поворотом подій, однак найгірше чекає його попереду. Справа в тому, що новоявлена дамочка має вкрай кепським характером. Вона має намір вбити свого творця. Старшокласник повинен виправити свою помилку будь-яким можливим способом.

Лише так можна уникнути випадкових жертв. Чи вдасться юнакові здобути перемогу в сутичці з раптово ожилим додатком, в якому стався програмний збій? Фільм Цифрова дівчина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Scott Contessa
В ролях: Dalton Edward Phillips, Тоні Веспе, Kelsey Pribilski, Габріелла Шофер, Елвіс Кларк, Sharmita Bhattacharya, Lester Sikes, Bryan Lane, Ентоні Тейлор Лопес, Chris Proutt

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress