Цього літа онлайн — картина про юну дівчину, яка не особливо думала про своє подальше майбутнє. У кожної людини є таємниці і секрети, багато хто намагається якомога сильніше приховувати їх від громадськості. Головна героїня живе в сім’ї, яка на вигляд здається ідеальною і порядною. Але насправді, тільки члени сімейства знають, що відбувається всередині їхнього будинку. Ключовий персонаж навчається в старших класах, де не кожен однокласник до неї добре ставиться. Щоденні шкільні неприємності, домашні скандали виводять з себе юну особу, але це не ламає її упертий характер і почуття гумору. У підлітковому віці всі дівчата люблять займатися своєю красою і зовнішнім виглядом.

Джеймі була одним з тих підлітків, які цікавляться виключно власною особистістю, намагаючись якомога краще виглядати і, перш за все, подобатися самій собі. Головна героїня постійно думає про приємне проведення часу, адже в такому віці хлопці люблять вечірки та різні веселі свята, на яких збираються великі компанії молоді. Джеймі постійно ходить на літні вечірки, їсть морозиво, яке любить найбільше на світі. Вона подумати не могла, що очікує її незабаром. Фільм Цього літа (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одного ранку в сім’ї дівчини стався серйозний конфлікт, який змусить переглянути своє життя кожного з героїв. Це сімейство на вигляд було відвертим і добрим, але насправді кожен з членів сімейства приховував серйозні таємниці, про які боялися розповісти друзям і знайомим.

Режисер: Бекка Глісон
В ролях: Андреа Севадж, Джої Кінг, Ерін Майя Дарк, Джун Скуіб, Пол Шир, Джек Кілмер, Monica Mathis, Logan Medina, Келлі Ламор Вілсон, Стеффан Аргус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress