Елія – грубий психоаналітик, лікуючий пацієнтів за допомогою гіпнозу у фільмі «Дай собі волю». Доктор тримає людей на відстані, навіть колишню дружину Джованну, яку, як і раніше любить. Жінка живе буквально за стінкою, але не підозрює про палаючих колишні почуття. Живучи розміреним, спокійним життям літній чоловік настільки розлінився, що став товстим, огрядним і нецікавим, як персонаж Обломова. Він скупий не тільки гроші, але і на життєву енергію, якої не дає виходу, як ніби вона повинна послужити в майбутньому. Квартира подружжя стратегічно розділені на дві частини.

Парочка практично не спілкується і не зустрічається. Вони давно стали зовсім чужими людьми, так як чоловік був закритим і неинициативным. Нещодавно Елія пережив невелику хвороба, і лікар порадив хворому правильно харчуватися і зайнятися собою. Обжерливість і надмірна вага створювали серйозну загрозу для здоров’я старого. Він ненавидить фізичні вправи, але змушений тренуватися. Завдяки новому захопленню герой зустрічає особистого тренера з фізпідготовки – веселу, життєрадісну Клаудію. Фільм Дай собі волю 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Галаслива, ексцентрична іспанка навчить підопічного заново насолоджуватися дійсністю, ловити кожен момент і ніколи не опускати руки. Кожен з них допомагає розкритися іншому, і така взаємодопомога народжує велику дружбу між ними.

Режисер: Франческо Амато
Актори: Тоні Сервілло, Вероніка Ечегі, Карла Сіньоріс, Лука Марінеллі, П’єтро Сермонті, Джакомо Поретта, Карло Лука Де Руджиери, Паоло Граціозі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress