загрузка...


Толік-звичайний роботяга, що живе у віддаленому містечку, який обходять стороною новомодні віяння і високі технології. Тут життя тече розмірено, виключаючи кардинальні зміни і непередбачені події. Анатолій наближається до пенсійного віку і планує своєчасно вийти на заслужений відпочинок. Він працює тривалий час на великому підприємстві, де колектив складається з простих провінційних жителів. Одного разу чоловік випадково відкриває у себе наявність художнього нетрадиційного таланту, що дозволяє створювати твори, використовуючи уринальную техніку. Раптово розкрилися здібності стають відомі широкому загалу, оскільки інформація про чудо-художника з’явилася в Інтернеті.

Про своєрідні, унікальні твори дізнаються поціновувачі сучасного, різнопланового мистецтва. Звичайний провінціал стає знаменитістю в певних колах. Популярність супроводжується можливістю значно поліпшити матеріальне становище. Фільм Дар (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Однак Анатолія стримують від рішучого кроку великі сумніви. Він чітко усвідомлює, що товариші і численні знайомі не зможуть зрозуміти цінність подібного мистецтва і засудять його за дивне захоплення.

Режисер: Михайло Кукушкін
В ролях: Олексій Колубков, Юрій Оборотов, Володимир Карпук, Валерія Дергілєва, Світлана Бабкіна, Євген Зеленов, Уляна Глушкова, Олена Константинова, Вікторія Пятакіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress