загрузка...


Філ Коннорс, самовдоволений і зарозумілий телерепортер, тихо ненавидів глухе містечко в штаті Пенсільванія, куди за обов’язком служби був змушений щороку їздити на безглуздий фестиваль «День бабака». Коннорс терпіти не міг всі ці народні гуляння, дурні вікторини та конкурси, і надто життєрадісних жителів Панксатоні. Але найглибшу неприязнь у телевізійника викликав сам Бабак Філ, звичайному пробудженню якого все навколо надавали стільки значення. Одного разу, висвітливши чергові події свята, Коннорс прийшов в готель і відразу ліг спати.

Він не міг дочекатися завтрашнього ранку 3 лютого, коли він втече з цього міста, який поклявся більше не повертатися. Але, прокинувшись, Філ з жахом зауважив, що на календарі знову красується вчорашня дата. Фільм День бабака (1993) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Репортеру довелося заново пережити День бабака і коментувати свято. Дивлячись на веселих місцевих жителів, Філ зрозумів, що він, мабуть, єдина людина, яка помітила, що час в місті навіки зупинився…

Режисер: Харольд Реміс
Актори: Білл Мюррей, Енді Макдауелл, Кріс Елліот, Стівен Тоболовскі, Брайан Дойл-Мюррей

загрузка...