Фільм День виборів по-французьки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету курйозні та смішні пригоди величезною французькою сімейки Туше. Вони вихідці з південних районів Франції, вважають себе справжніми представниками гордої французької нації і послідовними демократами. Одного разу глава сімейства вже немолодий, але дуже ексцентричний і часом нестриманий і емоційний Джефф Туше, вирішує трохи відпочити і відправиться в гості до своєї тітки. Село літньої жінки знаходиться в глухому прибережному районі, в декількох сотнях кілометрів від Парижа. Однак прямо під час своєї подорожі, на новому швидкісному поїзді, Джефф несподівано влаштовує грандіозний скандал, який ледве не переросло в сутичку з контролером.

Обурений таким неподобством, він вирішує діяти, і звертається зі скаргою на транспортну компанію до самого президента країни. Однак його листи і прохання про аудієнції опинилися без відповіді. І тоді Джефф, вирішується на нову грандіозну ідею. Незабаром повинні проходити нові вибори президента, і він вирішує подати свою кандидатуру. До його превеликий подив і невимовної радості всіх його родичів, він перемагає на виборах. Фільм День виборів по-французьки 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак чоловік абсолютно не розбирається у всіх політично нюанси, і не має досвіду управління величезною країною. Його політична кар’єра починається з цілого моря курйозних випадків і смішних ситуацій.

Режисер: Олів’є Баррі
В ролях: Жан-Поль Рув, Ізабель Нанті, Клер Треба, Тео Фернандез, Сара Штерн, П’єр Лоттен


загрузка...