Фільм День вживання (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Цей фільм буде надавати собою веселу комедію, розповідає про життя і діяльності молодих людей. У центрі сюжету опиняється молода дівчина, яка завжди жила за поняттями і правилами. Але одного разу юна героїня вирішила переступити межу дозволеності і вперше в своєму житті закотити вечірку у власному будинку. Молода особа сильно переживала і хвилювалася за результат, який так сильно її хвилювало. Вона хотіла, що б вечірка сподобалася кожному гостю, тому докладала максимальних зусиль. Ключова героїня наповнила дім великою кількістю алкоголю, організувала музику і закуски.

Але вона навіть не підозрювала, у що виллється вся ця вечірка. Зовсім скоро життя юної особи кардинально зміниться. Цей фільм надає глядачам можливість подивитися на дорослішання героїв, які стикаються з серйозними проблемами і перешкодами на своєму шляху. Вони будуть намагатися долати всі перешкоди, жертвуючи багатьом заради цього. Фільм День вживання (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Між героями будуть виникати дружні і любовні відносини, що несуть за собою непередбачувані наслідки. Так само тут побачите взаємини героїв всередині сім’ї, члени якої часто не розуміють молодь.

Режисер: Меттью Олмон, Барт Элфринк
В ролях: Памела Мітчелл, Джейкоб А. Уер, Кеилор, Хуан Антоніо, Карі Чи Уособа, Зак Голд


загрузка...