загрузка...


Немолодий вже австралієць піт імені Георг навіть і не думав, що коли-небудь він знову стане одружений, причому на молодий і симпатичній дівчині. чоловік знайомиться з Йоханной, яка набагато молодша за нього і робить їй пропозицію. На подив, і на щастя дівчина приймає пропозицію і тепер вони одна щаслива сім’я. І навіть більше ніж щаслива, тому що дуже скоро у них з’явиться на світ малюк. Георг так довго чекав цього дня і ось доля подарувала йому це щастя. Однак раптово в житті чоловіка починаються неприємності.

Працював Герогія в столичній газеті, робота йому дуже подобається, проте одного разу керівник ставить перед фактом музикознавця Георга, що його нариси в основному читали люди похилого віку, яких тепер залишається все менше і менше, і тому цю рубрику він вирішив закрити. тепер потрібно місце поступитися молодим кадрам, письменникам. Обурений і ображений Георг вирішив приховати від молодої дружини цей факт свого життя.

Ніколи герой не робив протизаконних речей, але тепер він кипить від злості на свого колишнього керівника і за допомогою свого друга вирішує помститися нахабному шефові. Фільм Дика миша (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисери: Йозеф Хадер
Актори: Йозеф Хадер, Піа Хірцеггер, Йорг Хартманн, Георг Фрідріх, Денис Москітто, Кріна Семчук, Нора фон Вальдштеттен, Марія Хофштаттер, Муратан Муслім, Ханус Полак мл.

загрузка...