Фільм Диктатор (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як на вашу думку що краще для народу, демократія чи диктатура? Дане питання риторичне, відповідь на нього багато в чому залежить від виду демократії і ступеня диктаторського правління. Як показує практика демократія назавжди в собі несе благо для народу. Ну і напевно відповідь на це питання є у кожної людини, адже кожної людини своя думка, уявлення про своє щастя і благополуччя, так і в загальному про державу в якому він проживає. Сюжет фільму «Диктатор» про генерала якого звуть Алладін, у нього своєрідне і нетипове уявлення про життя і щастя свого народу.

Він думає що його правління — це саме те що потрібно його народу.Аладін вважає що при його правлінні народ щасливий, а всі інші які не вірять в його інтереси просто напросто зрадники Батьківщини і зрадники свого народу. І по правді країна під впливом генерала дійсно багата, і прихована від очей цікавих лідерів інших країн. Але як-то раз нашому генералу потрібно було покинути межі країни для того, щоб взяти участь у саміті ООН. Дана програма була дуже важливою.

Аладін в міру своєї консервативності, не любить виїжджати за межі своєї країни, але все-таки відправився в Нью-Йорк. Фільм Диктатор (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ларрі Чарльз
В ролях: Саша Барон Коен, Анна Феріс, Бен Кінгслі, Кевін Корригэн, Джейсон Манцукас, Боббі Лі


загрузка...