загрузка...


Деяким жінкам катастрофічно не щастить, але вони вміють боротися з обставинами. Бріджит — одна з таких страдниць, які стійко зносять часті удари долі. Черговий День народження — 43-річчя — вона святкує в повній самоті. Це вже стало сумною традицією. Єдиний, з ким можна поговорити в такий безрадісний день, — щоденник. Джонс сидить перед телевізором, є різну шкідливу для здоров’я і фігури дрянь і розмірковує над своєю похмурою життям. Все погано: вона знову самотня, всі чоловіки зникли з поля зору, а на горизонті маячить клімакс. Жінка вирішує, що намагатися вийти заміж їй вже зовсім пізно. Треба хоча б спробувати народити дитину.

Як це зробити — ще непроста задачка. Оскільки в 43 втрачати вже нічого, Бріджит вирішує хоча б ні в чому собі не відмовляти. Її життєлюбна і пристрасна натура тільки сприяє цьому. На одній з сільських ярмарків, куди вона потрапляє в силу своїх професійних обов’язків, жінка знайомиться з симпатичним і дуже навіть сексуальним американцем. Вирішивши не втрачати часу даром і розважитися по повній програмі, темпераментна Джонс в ту ж ніч виявляється в його ліжку. Спогади про минулі божевілля дуже гарні і пестять уяву, але більше чоловіка і палку даму нічого не пов’язує. Фільм Дитина Бріджит Джонс 3 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На жаль, їй доводиться повернутися до свого звичайного життя і професійних обов’язків. Але тут на горизонті знову маячить похмура фігура Марка Дарсі, з яким відносини все ніяк не складаються.

Режисер: Шерон Магуайр
В ролях: Селія Імрі, Рене Зеллвегер, Ширлі Хендерсон, Джим Бродбент, Колін Ферт, Джемма Джонс, Джеймс Келліс, Емма Томпсон, Патрік Демпсі, Сара Солемані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress