Фільм Дитсадівський поліцейський 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Агент Рікс працює під прикриттям, намагаючись зловити албанського лідера злочинного угруповання «на гарячому». Працівник федерального відомства заводить роман з Катею, якій симпатизує Зогу. Авторитетний голова синдикату опинився в пастці спецназу, коли спробував знищити коханця. Висунуті проти боса мафії голослівні звинувачення розсипалися прахом після знищення свідків і доказів подільниками організатора заворушень. Тривале слідство не приносить дивідендів прокурору. Під час допиту очевидця незвичайних подій на управління ФБР в Сіетлі здійснюється напад.

Кілька десятків озброєних бандитів увірвалися в офіс силової структури для знищення кримінальних доказів. У коридорах багатоповерхової будівлі зав’язується перестрілка. Досвідчені найманці відключають електрику, щоб викликати паніку. Майстри вуличних боїв, які прибули з колишньої Югославії, славляться жорстокістю і непередбачуваністю. Рікс захищає з напарником Вальмера, який стає володарем унікальної бази захисту свідків. Цінні відомості, викрадені в центральному сервері, необхідні албанцям, бос яких перебуває в тюремному ізоляторі за звинуваченням у протиправних діяннях повсюдно. Команда Віктора Попова також зацікавилася безцінним продуктом, виставленим на продаж.

Посередник спробував отримати солідну винагороду за товар. Злочинці не звикли платити за рахунками, воліючи силою відібрати майно конкурента. Швидкоплинний бій на поверхах триває. Фільм Дитсадівський поліцейський 2 (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: Дольф Лундгрен, Фіона Врум, Сара Стрэйндж, Алекс Паунович, Білл Белламі, Андре Трикоте, Джоді Томпсон, Рафаель Алехандро, Дарла Тейлор, Енід-Рей Адамс


загрузка...