Малка Стейн є успішним шановним сімейним психологом. Головний герой «Диванної терапії» вже не перший рік рятує сімейні пари від руйнування, даючи їм слушні поради. Цього разу йому на консультацію прийшла проблемна пара подружжя. Після проведеної консультації доктор несподівано усвідомив, що в його тридцятирічному шлюбі теж не все гладко і йому самому потрібна допомога фахівця. Далі слід комічне переплетення історій терапії обох сімей, які експериментують над собою в спробі прискореними темпами повернути гармонію і яскравість колишньої пристрасті.

Шановний сімейний психолог Малка Стейн після консультації нової пари проблемних подружжя раптом розуміє, що її власним 30-річному шлюбу також не завадить аналогічна допомога. Комічне переплетення історій терапії обох сімей, які експериментують над собою в спробі прискореними темпами повернути гармонію і яскравість колишньої пристрасті. Фільм Диванна терапія (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Малка-відомий психолог і психотерапевт, який спеціалізується на розробці парних методів лікування і виправленні відносин у шлюбі. Тим не менш, після тридцяти років її власного шлюбу і приходу нової пари в її офіс, вона розуміє, що потребує терапії сама.

Режисер: Alexandre Reinecke
В ролях: Зезе Полесса, Даніель Данташ, Фернанда Паес Леме, Пауло Вільєна, Джуліана Мескіта, Соня Гедес, Антоніу Петрина, Renato Caldas, Lucas Alexandre, Sarah Freitas

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress